TUR DETAYLARI

İki ve Üç Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İki Kişi Yanında 02 – 05 yaş İki Kişi Yanında 06-11 yaş
595 TL. 745 TL. 350 TL.  550 TL.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:                                          Ücrete Dahil Olmayan Ekstra Harcamalar:

* Kişi sayısına göre araçla ulaşım                                       * Akçaabat’ta alınacak ilk gün sabah kahvaltısı 30 TL.

* Sputnik Hotel’de 1 gece konaklama                                * Öğle yemekleri

* Oteldeki 1 açık büfe sabah kahvaltısı                              * Yurt dışı çıkış harcı 50 TL.

* Rehberlik hizmeti

* 2020 Yılbaşı eğlencesi

* Yurtdışı Seyahat Sigortası                                

* Profesyonel Rehberlik hizmeti

* GezelimTur güvencesi ve refakati                  

31 ARALIK 2019 – SALI
Samsun Hareket: 03.30 Medikal Park Hastanesi Önü ve Cumhuriyet Meydanı
Ordu Hareket: 07.00 Ordu Lisesi Önü
Giresun Hareket: 08.50 Atapark Önü

Akçaabat’ta vereceğimiz kahvaltı molasının ardından öğle saatlerinde Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından, Gürcistan Özerk Bölgesi Adjara’nın Başkenti Batum turumuzda; İlk olarak St. Andrew Heykeli ve bir zamanlar Osmanlının Kafkaslara açılan kalesi Gonia Hisarını görüyoruz. Gezimize Okaliptüs ağaçları eşliğinde, Çoruh Nehri’nin Karadeniz’e kavuştuğu nokta ve ünlü Rus edebiyatçılar Antov Çehov ile Maksim Gorki’nin yaşadığı evi görüyoruz. 1886 yılında inşa edilen Türk Mahallesindeki Orta Cami, Piazza Meydanı, St. Nicolas Kilisesi, Abashidzade Bulvarındaki Astronomik Saat ve Medea Heykeli’nin bulunduğu Avrupa Meydanını görüyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Mitolojide denizler tanrısı Poseidon’un Bronz Heykelini, Neptün Meydanı ve Opera Drama Binasını görüyor, Miracies Parka gidiyoruz. Park içerisinde Chacha Kulesini, İspanyol Mimar Domingo Cabo tarafından tasarlanan 130 m. yüksekliğindeki Alfabe Kulesini, Kurban Said’in ölümsüz aşkı anlatan Ali ile Nino Heykelini, 55 m. yüksekliğindeki Ferris Wheel (Dönme Dolap) görüyoruz.. Yarımada üzerinde kurulu Batum’da, 1881 yılında Alman Botanikçiler tarafından inşa edilen Kafkasların en büyük bulvarı Batumi Bulvardaki, Bambu Ormanını, Colonnades Anıtlarını ve Yunus Şeklindeki Evlendirme Dairesi sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Odalarımızda dinlendikten sonra, otelimizdeki 2020 Hoşgeldin Yılbaşı Eğlencesine katılıyoruz. Doyasıya eğleniyor 2020’ye girişte Batum’daki Havai Fişek Gösterilerini otelimizden izliyoruz. Konaklama HOTEL SPUTNİK BATUMİ

1 OCAK 2020 – ÇARŞAMBA
Otelimizdeki geç kahvaltının ardından Batum panoramik şehir turumuzun ardından Türkiye’ye dönüŞ yolculuğumuza başlıyoruz. Sarp Sınır Kapısındaki gümrük işlemlerimizin ardından Karadeniz’in şirin kasabaları eşliğinde Çay Fabrikası gezisini tamamlıyoruz. Trabzon’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Giresun – Ordu ve Samsun’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZELİMTUR’unda buluşmak ve2020 yılınızın mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle vedalaşıyoruz.